Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Accenture is answering real business challenges for our clients through innovation and deep industry knowledge. Join Accenture and work at the intersection of business and technology to help clients improve their performance and create sustainable value for their stakeholders.

Mintegy 40 iparágat képviselő, több ezer ügyfelünk számára szállítunk a szoftverfejlesztés területén magas hozzáadott értékkel megoldásokat. Változatos projektjeinken a legújabb technológiákkal és megközelítéssel dolgozunk nemzetközi és helyi csapatokban.

Bővülő budapesti csapatunkba keresünk munkatársakat

.NET fejlesztő

pozícióra

Feladatok:

  • Nemzetközi ügyfeleink igényeinek megfelelő, egyedi szoftverfejlesztés Microsoft technológiákkal
  • A fejlesztés teljes életciklusát lefedő feladatokban történő aktív részvétel
  • Szoftvertervezés, kódolás, új komponensek integrálása, tesztelés és implementálás
  • Hatékony együttműködés az agilis csapat tagjaival

Elvárások:

  • Microsoft technológiákkal szerzett szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Microsoft .NET architektúra alapos ismerete
  • Nyitottság frontend, cloud és DevOps technológiák használatára és elsajátítására (IaaS, PaaS, SaaS, Docker)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Nyitottság a tanulásra és önfejlesztésre

Előnyt jelent:

  • Frontend, DevOps technológiákkal szerzett tapasztalat
  • Design pattern-ek ismerete
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Az Accenture Technology Solutions olyan karrier-, képzési és fejlődési lehetőségeket kínál, amelyeket csak egy nagyvállalat adhat. Munkatársainknak lehetősége van változatos projekteken, a legújabb technológiákkal és megközelítésekkel dolgozni, és egy nemzetközi csapat részeként itthon és külföldön is tapasztalatot szerezni.

Budapest – valamit egyes projekteken lehetőséget kínálunk külföldi munkavégzésre, elsősorban Németország, Ausztria és Svájc területén

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Accenture>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: .NET fejlesztő
  • Rövid pozíció név: .Net fejlesztő
  • Hirdető cég: Accenture
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Nemzetközi ügyfeleink igényeinek megfelelő, egyedi szoftverfejlesztés Microsoft technológiákkal A fejlesztés teljes életciklusát lefedő feladatokban történő aktív részvétel Szoftvertervezés, kódolás, új komponensek integrálása, tesztelés és implementálás Hatékony együttműködés az agilis csapat tagjaival
  • Elvárások: Microsoft technológiákkal szerzett szoftverfejlesztési tapasztalat Microsoft .NET architektúra alapos ismerete Nyitottság frontend, cloud és DevOps technológiák használatára és elsajátítására (IaaS, PaaS, SaaS, Docker) Magabiztos angol nyelvtudás Jó problémamegoldó készség Nyitottság a tanulásra és önfejlesztésre
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12