Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Maxin10sity Kft.

Most lehetőséged nyílik csatlakozni a világ egyik leghíresebb Projection Mappinget gyártó cég csapatához a Maxin10sity-hez! 3D Grafikus /Animátor (Motion Graphics Artist) pozíciókra várjuk a jelentkezéseket. Ha valami egészen új és kreatív területen szeretnéd kipróbálni magad, akkor nálunk a helyed!

3D Grafikus / Animátor (Motion Graphics Designer)

Főbb feladatok, munkák:

    • Jelenetek 3D animációjának elkészítése
    • előkészítése renderelésre
    • utólagos korrekciók beállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Valamely 3D animációs szoftver magas szintű ismerete (3D Studio Max, Maya, Softimage, Cinema 4D, Houdini)
    • Adobe After Effects ismerete (Vagy egyéb utómunka szoftver ismerete)
    • Kiemelkedő szépérzék, művészi szemlélet
    • Kreativitás
    • Megbízhatóság, Önálló munkavégzés
    • precizitás
    • problémamegoldó készség, rugalmasság
    • csapatmunkára való alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Érdeklődés a projection mapping műfaj iránt
    • pozitív kisugárzás
    • konstruktív gondolkodás

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Fiatalos munkakörnyezet
    • Kellemes irodai környezet a belvárosban
    • Utazási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Bem József utca

Jelentkezni a hirdetésben megadott e-mail címen önéletrajz és online demoreel link beküldésével lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Maxin10sity Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: 3D Grafikus / Animátor (Motion Graphics Designer)
  • Hirdető cég: Maxin10sity Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: Jelenetek 3D animációjának elkészítése előkészítése renderelésre utólagos korrekciók beállítása
  • Elvárások: Valamely 3D animációs szoftver magas szintű ismerete (3D Studio Max, Maya, Softimage, Cinema 4D, Houdini) Adobe After Effects ismerete (Vagy egyéb utómunka szoftver ismerete) Kiemelkedő szépérzék, művészi szemlélet Kreativitás Megbízhatóság, Önálló munkavégzés precizitás problémamegoldó készség, rugalmasság csapatmunkára való alkalmasság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Magyar
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 4
  • értékelők száma: 3