Kisbéri állások, munkák, állásajánlatok

Találatok (3 db)
  • SEWS Autókábel Magyarország Kft. - Állás, munka
  • VITA-Sütő Kft. - Állás, munka

    Betanított munkás

    Kisbér, Kossuth u. 29-33
    Feladatok: - termékek gyártósorról való mozgatása - tálcára helyezése - gyártósori egyéb feladatok Elvárások: - minimum alapfokú iskolai végzettség - monotónia tűrés - jó fizikum Amit kínálunk: - stabil, több mint 20 éves múltú vállalat - magas színvonalú munkakörnyezet...
    június 12. 13:56

    Csomagoló

    Kossuth Lajos u. 29-33.
    Pozíció leírás: Termékek csomagolása, fóliázás, cimkézése. Feladatok: - termékek csomagolása - palettára helyezése - dobozolás, fóliázás, cimkézés Elvárások: - minimum alapfokú iskolai végzettség - monotónia tűrés - jó fizikum Előny: Amit kínálunk: - stabil, több mint 20...
    június 12. 13:02
    3 kitöltõ
Állásajánlatok Kisbér közelében

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!