Budakalászi állások, munkák, állásajánlatok

Találatok (2 db)
  • Balassi Bálint Gimnázium - Állás, munka

    Igazgató-helyettes

    Budakalász, János u.
    Feladata az igazgató szakmai irányító munkájának segítése, az intézmény folyamatos működésének biztosítása.szakirányú (pedagógus) egyetemi végzettség szakmai tapasztalat B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat kiváló kommunikációs- és szervezőkészség...
    december 17. 08:33
    3 kitöltõ
  • Gyógynövénykutató Intézet Kft. - Állás, munka

    Mechatronikai műszerész

    Budakalász, Lupaszigeti út 4.
    Feladatok: - Gyógyszergyártó üzem üzemeltetéséhez szükséges elektromos, mechanikus és pneumatikus rendszerek tervszerű megelőző karbantartása, - Gyártás során felmerülő elektromos és mechanikus meghibásodások diagnosztizálása, javítása és dokumentálása, - Gépek, csomagoló...
    december 08. 15:51
Állásajánlatok Budakalász közelében

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Keresés finomítása

Szűkítés fizetés szerint

Szűkítés értékelés szerint

Szűkítés cím szerint

Szűkítés hirdető típusa szerint

Szűkítés orientáció szerint

Szűkítés terület szerint

Szűkítés végzettség szerint

Szűkítés nyelv szerint

Szűkítés foglalkoztatás jellege szerint

Szűkítés pozíciószint szerint