Szentendrei állások, munkák, állásajánlatok

Találatok (3 db)
  • VADVIL Kft. - Állás, munka

    Értékesítő

    Szentendre, 2000 Kőzúzó utca 7.
    Az Senior értékesítő kolléga munkájának a segítése.Új ügyfelek felkutatása, üzleti kapcsolat kialakítása.Meglévő ügyfelek látogatása (heti 2-3nap ügyféllátogatás).B2B közvetlen értékesítés katalógus és minta termék alapján.Az értékesítési munka segítése, raktári munka a...
    március 19. 06:15
    4 kitöltõ
  • Városi Szolgáltató Nonprofit Zrt. - Állás, munka

    Kintlévőségkezelő

    Szentendre, 2000 Szabadkai utca 9.
    A behajtási folyamatok megszervezése, felügyelete.A számlázók és vevői kapcsolattartók megrendelés- és adatbekérési, valamint számlázási munkájának segítése.A fizetési felszólítások kiküldése, nyomon követése, a behajtás érdekében a szükséges intézkedések gyors megtétele.A...
    március 18. 15:31
  • Citroen Szentendre - Állás, munka

    Műszaki vizsgabiztos

    Szentendre, Kőzúzó utca 3.
    Feladatok: -a jármű műszeres és vizuális vizsgálatának végzése -a mérések adatainak rögzítése -a műszaki vizsgálat eredményének tanusítása Elvárások: -vizsgabiztosi szakképesítés -hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat -alapszintű számítógépes ismeretek...
    március 16. 15:00
Állásajánlatok Szentendre közelében

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Keresés finomítása

Szűkítés orientáció szerint

Szűkítés terület szerint

Szűkítés végzettség szerint

Szűkítés nyelv szerint

Szűkítés foglalkoztatás jellege szerint

Szűkítés pozíciószint szerint

Szűkítés jogviszony szerint

Beállítások