Százhalombattai állások, munkák, állásajánlatok

Találatok (7 db)
  • Töltés és Lefejtés Technika Kft. - Állás, munka

    Hegesztő, Lakatos (Százhalombatta)

    Százhalombatta
    Főbb feladatok: Műszaki karbantartási feladatok ellátása, Lakatos munkák végzése, Előkészítő munkafolyamatok végzése, Alkatrészek összeszerelése. Elvárások: Szakirányú végzettség B kategóriás jogosítvány Pontos, precíz munkavégzés Megbízhatóság tanulásra, fejlődésre ny.
    november 21. 12:32
  • DEKRA Arbeit Magyarország Kft. - Állás, munka

    Targoncavezető

    Komissiósok munkájának támogatása.Kamionok megrakodása-szedése.Be- és kitárolás.Raktáron belüli anyagmozgatás.Szállításra való előkészítés.
    november 19. 12:36
  • Területi ügyintéző

    Német tulajdonú ipari társaság
    A terület mindennemű adminisztrációs feladatának elvégzése.Adatszolgáltatás a területi vezető, az üzletágvezető, valamint a Központ felé.A területre vonatkozó nyilvántartások kezelése.A kivitelezési terület támogatása az adminisztratív feladatok elvégzésében.
    november 10. 10:34
    2 kitöltõ
  • PCI Zrt. - Állás, munka

    Mérlegképes könyvelő

    Százhalombatta, Mérnök utca 7.
    Szállító-, vevő számlák könyvelése.Főkönyv, bank, tárgyi eszköz könyvelés.Havi-, negyedéves-, éves zárások elkészítése.Adóbevallások benyújtása.Főkönyvi egyeztetések.Statisztika készítése.Számviteli szabályok naprakész ismerete.Bérszámfejtés, hozzátartozó bevallások.
    november 07. 13:47
  • MINELL Kft. - Állás, munka

    Roncsolásmentes anyagvizsgáló

    Országosan bárhonnan végezhető, Külföld
    Hegesztési varratok, alapanyagok, öntvények roncsolásmentes vizsgálata, ellenőrzése, (MT, PT, VT, UT, RT).Az eredmények szakszerű, alapos dokumentálása.
    november 06. 17:32

    Értékesítési menedzser

    Százhalombatta, 2440 Műszerész köz 6.
    Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, az elért ügyfélpozíciók megtartása, erősítése, fejlesztése.Piacfejlesztés, új értékesítési lehetőségek felkutatása és kiaknázása Magyarországon és a Közép-Kelet-Európai Régióban.A piaci trendek folyamatos figyelemmel kísérése.A...
    november 05. 15:16
  • MET Power Hungary Kft. - Állás, munka

    Junior jogász (Százhalombatta)

    A jogi osztály tagjaként a vállalat üzleti tevékenységének jogi támogatása.Üzleti tárgyalásokon való részvétel.Költséghatékony, kedvező szerződési feltételek kialakításában való hatékony közreműködés.Szerződések előkészítése és véleményezése.Külsős ügyvédi irodákkal való...
    október 27. 13:55
Állásajánlatok Százhalombatta közelében

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Keresés finomítása

Szűkítés fizetés szerint

Szűkítés értékelés szerint

Szűkítés cím szerint

Szűkítés hirdető típusa szerint

Szűkítés orientáció szerint

Szűkítés terület szerint

Szűkítés végzettség szerint

Szűkítés nyelv szerint

Szűkítés foglalkoztatás jellege szerint

Szűkítés pozíciószint szerint

Top 10 értékelt álláshirdetés
Top 10 értékelt cég
  • 1
    HAWLE KFT.
    5db szavazat
  • 2
    INTER-ÉPFU BUDAPEST KFT.
  • 3
    DALOS és TÁRSA KFT.
  • 4
    Weinberg '93 Építő Kft.