Szakmunka állások, munkák, állásajánlatok Móron

Találatok (5 db)
  • Tech People Hungary Kft. - Állás, munka

    Elektromos karbantartó

    Mór
    A termelés műszaki támogatása, Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása, Félautomata és automata gyártó berendezések, fröccsöntő és présgépek karbantartása.
    május 22. 10:48
  • Johnson Controls Mór Bt. - Állás, munka

    Targoncavezető

    8060 Mór, Hammerstein utca 2.
    Gyártósorok raktárból történő anyagellátása Anyagmozgatás, göngyöleg-, hulladékkezelés Raktárnyilvántartó rendszer kezelése Kiszállítások kezelése, kamionrakodás
    május 20. 09:21
    2 kitöltõ

    Különböző gyártógépek, berendezések és szerszámok karbantartási és javítási feladatainak ellátása Műszaki hibák sürgősségi elhárítása Gépek rendszeres állapot felmérése, megelőző karbantartása Segítségnyújtás az összeszerelési és javítási feladatokhoz
    május 19. 14:35
  • REJLEK Metal & Stamping Kft. - Állás, munka

    Minőségellenőr

    8060 Mór, Gyár u.6.
    Elvárások: műszaki középfokú végzettség, műszaki rajz olvasási ismeretek, mérőeszközök használatában szerzett gyakorlat, felhasználói számítógépes ismeretek. Előny: 3D mérőgép kezelési ismeretek, hegesztési ismeretek. Munkarend: többműszakos. Bérezés megállapodás szerint....
    május 14. 15:12
  • Devenmark Kft. - Állás, munka

    Karbantartó

    Fejér megye
    Főbb feladatok, munkák: • Egyedi gépek, berendezések (szállítópályák, speciális raktári és gyártógépek, gyártóeszközök) összeszerelése, javítása • Gépek eseti karbantartása és beüzemelése • Karbantartási feladatok elvégzése Az álláshoz tartozó...
    május 13. 13:53
Állásajánlatok Mór közelében

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Top 10 értékelt álláshirdetés
Top 10 értékelt cég
  • 1.
    Magnolia Alba Kft.
    5 db szavazat
  • 2.
    Gumiflex Kft.
  • 3.
    Koax-Team Kft.