- Kiket keresünk, és milyen területre?

Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltató központjaként folyamatosan várjuk németül és/vagy angolul beszélő informatikai szakemberek jelentkezését.

2013.01.10.

- Juttatási csomagok és karrierlehetőségek

Ha nem(csak) karriert építenél, hanem egy adott terület szakértőjeként képzeled el magad, itt a lehetőség!

2013.01.10.

- A munkakörnyezetről

Három fő telephelyünk Budapesten, Debrecenben és Pécsen található. Mindhárom  irodaház európai színvonalú iroda- és munkakörülményeket biztosít, első osztályú irodaterekkel, modern szolgáltatásokkal, ízléses környezetben.

2013.01.10.

- Cégünkről

Az IT Services Hungary (ITSH) a T-Systems magyar leányvállalata. Budapesti és debreceni központjaink rendszerintegrációs és üzemeltetési területeken szolgálják ki nemzetközi ügyfeleinket.

2013.01.10.

Állások, munkák és állásajánlatok

Találatok (48 db)

Cégadatok

IT Services Hungary Kft.

1117 Budapest, Neumann János u. 1/C.
4032 Debrecen, Tudáspark, Vezér utca
7621 Pécs, Rákóczi út 19.

Honlapunk: www.it-services.hu

Juttatások:
Teljesítményarányos bónusz, cafeteria, ingyenes sportolási lehetőség

Különleges lehetőségek:
tréningek, továbbképzések (helyi és nemzetközi), nyelvtanulási lehetőség, céges rendezvények, részvételi lehetőség a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Honlapunkon keresztül feltöltött magyar és a pozíciótól függően német/angol nyelvű önéletrajzzal

Alkalmazott kiválasztási módszer:
nyelvi és informatikai teszt, több körös interjú

Elvárt nyelvtudás:
elsősorban német, az angol nyelv ismerete előny

Egyéb elvárások:
informatikai tapasztalat

Képek

Térkép

Hungary Budapest, Neumann János utca 1/c