Fizikai munka / Segédmunka állások, munkák, állásajánlatok Tolna megyében

Találatok (5 db)
  • Work Way Club Kft. - Állás, munka

    Házi gondozó (házvezető(nő), ápoló(nő))

    Rugalmas munkavégzési hely
    Feladatok: - jól szituált, idős személy gondozása - ápolás, segítségnyújtás - házvezetés Elvárások: - önálló, felelősségteljes munkavégzés, magas motiváltság - büntetlen előélet - pontosság, kiegyensúlyozottság - türelem, empátia - terhelhetőség, rugalmasság, stressz tűré.
    december 16. 15:00
    9 kitöltõ
  • Szekszárdi Mezőgazdasági Zrt - Állás, munka

    Traktoros

    Szedres Kajmád puszta
    Traktorral teherszállítási, anyagmozgatási és egyéb gazdasági tevékenységek végzése Feladatok: -traktor üzemeltetése, karbantartása -állatok takarmányozása (szarvasmarha telepen), anyagmozgatás -műszakvégi feladatok ellátása, a gépre vonatkozó műszaki és munkavédelmi előíráso.
    november 28. 11:41
  • SZEKSZÁRDI MEZŐGAZDASÁGI ZRT - Állás, munka

    Állatgondozó (Fejő)

    Szedres, Kajmád puszta
    Feladatok: -az állatok gépi fejése -állategészségügyi és higéniai feladatok -takarítás , tisztítás, fertőtlenítés -tűz-, munka-, és balesetvédelmi előírások betartása Előnyt jelent: -több éves szakmai tapasztalat
    november 28. 11:29
    2 kitöltõ
  • OBI Hungary Retail Kft. - Állás, munka

    Eladó

    7100 Szekszárd, Tartsay Vilmos utca 89.
    Feladatok: teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára pontos igényfelmérés szakszerű értékesítés rendelések és vevőrendelések kezelése vevőkkel való teljes kapcsolattartás az áruház feltöltöttségének biztosítása Elvárások: eladói vagy annál ma.
    november 25. 10:45
  • WEBON CONSULTING Kft - Állás, munka

        Nemzetközi kamionsofőr

    A Waberer’s International Zrt. bővülő flottájához nemzetközi kamionsofőröket keresünk. Pályakezdők jelentkezését is várjuk, GKI tanfolyam előfinanszírozási lehetőséggel, szakmai betanulási programmal. Elvárásaink: Érvényes uniós “C+E” kategóriás jo.
    november 24. 12:58
    2 kitöltõ
Állásajánlatok Tolna megyében

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Top 10 értékelt álláshirdetés