Dorogi állások, munkák, állásajánlatok

Találatok (3 db)
  • LIVITA-DORTA Kft. - Állás, munka

    Kézi,mosó-vasaló

    2510 Dorog, Esztergomi út 17.
    Feladatok: - ruhák, textíliák átvétele kezelésre, tisztításra - textíliák szétválogatása - textíliák csomagolása Elvárások: - minimum alapfokú iskolai végzettség - önálló munkavégzés Előny: - munkatapasztalat - középfokú végzettség Amit kínálunk: -Versenyképes fizetés -T.
    december 08. 12:25
  • Richter Gedeon Nyrt. - Állás, munka

    Minőségbiztosító

    Dorog
    Hatóanyaggyártó üzem GMP csoportjában gyártási dokumentációval kapcsolatos teendők ellátása. CAPA és Change Control rendszer eseményeinek figyelemmel kísérése, nyilvántartások vezetése. oktatási tematikák, tesztek készítése. üzemesítési, gyártási dokumentációk...
    november 20. 15:22
  • Baumit Kft. - Állás, munka

    Üzemvezető-helyettes

    Dorog
    Sikeres pályázónk képes az önálló, felelősségteljes munkavégzésre úgy, hogy ezzel segítse a karbantartási részleg vezetőjének munkáját.Feladatai közé tartozik. Napi karbantartások megszervezése, ellenőrzése. Tervezett karbantartások ütemezése,...
    november 20. 12:18
Állásajánlatok Dorog közelében

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Keresés finomítása

Szűkítés fizetés szerint

Szűkítés értékelés szerint

Szűkítés cím szerint

Szűkítés hirdető típusa szerint

Szűkítés orientáció szerint

Szűkítés terület szerint

Szűkítés végzettség szerint

Szűkítés nyelv szerint

Szűkítés foglalkoztatás jellege szerint

Szűkítés pozíciószint szerint

Top 10 értékelt álláshirdetés