Állások, munkák és állásajánlatok

Találatok (4 db)
  • bauMax Magyarország ZRt. - Állás, munka

    Mérlegképes könyvelő

    1095 Budapest, Soroksári út 86.
    Adóbevallások készítése.Közreműködés havi és éves zárásokban.Bérek, adók könyvelése.
    október 17. 10:57

    Áruátvevő

    Győr, Győr-Moson-Sopron megye
    Tevékenységek: - Polckarbantartás, raktárrend kialakítása, megtartása, terület tisztán tartása - Polcfeltöltés áruátvételről és magas raktárból - Rendelések, szállítólevelek ellenőrzése - Árcímke és plakátkihelyezés, árellenőrzés, hiányzó árak pótlása - Kiárusítások megva.
    október 16. 10:31

    Szakeladó

    Budaörs, Pest megye
    Feladatok: - Aktív vevőkiszolgálás, szaktanácsadás az áruház egész területén - Szolgáltatásaink, szortimentünk, kiegészítő termékeink biztos ismerete, aktív ajánlása - Vevőközpontú és megoldás-orientált értékesítés Elvárásaink: - Barátságos, vevőorientált kiszolgálás, értéke.
    október 02. 15:48
    1 kitöltõ

    Szakeladó

    8000 Székesfehérvár, Budai út 171.
    Feladatok: - Aktív vevőmegszólítás - Pontos igényfelmérés - Aktív vevőkiszolgálás, szaktanácsadás - Szolgáltatások, szortimentünk, kiegészítő termékeink biztos ismerete, aktív ajánlása az áruház egész területén, de kiemelten az építő és a kertosztályon - Az áruellátottságga.
    október 02. 13:41

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Keresés finomítása

Szűkítés fizetés szerint

Szűkítés cégnév szerint

  • Baumax Magyarország ZRt.

Szűkítés orientáció szerint

Szűkítés terület szerint

Szűkítés végzettség szerint

Szűkítés nyelv szerint

Szűkítés foglalkoztatás jellege szerint

Szűkítés pozíciószint szerint

Top 10 értékelt cég
  • 1
    Intrexon Laboratories Hungary Kft.
    15db szavazat
  • 2
    Bayer Hungária Kft.
    5db szavazat
  • 3
    BanYcs Kft.
  • 4
    WELT 2000 Kft.
  • 5
    Rudolph Autóipari Logisztikai Kft.
  • 6
    Szépség.eu Kft.
  • 7
    FERR0PROFIL Kft
  • 8
    Canon Hungária Kft.
  • 9
    GRX-Electro Kft.
  • 10
    BANIF PLUS BANK Zrt.