Állások, munkák és állásajánlatok

Találatok (4 db)
  • bauMax Magyarország ZRt. - Állás, munka

    Eladó

    Budapest
    Tevékenységek: - Polckarbantartás, terület tisztán tartása - Polcfeltöltés áruátvételről és magas raktárból - Árcímke és plakátkihelyezés, árellenőrzés, hiányzó árak pótlása - Kiárusítások megvalósítása, karbantartása Elvárások: - Logisztika, árumozgatás területén szerzett s.

    Lapszabász

    Budapest
    Elvárásaink: - Faipari végzettség, asztalos tapasztalat - Vevőkiszolgálás terén szerzett több éves tapasztalat - Ügyfél-orientált, aktív kiszolgálás, értékesítői affinitás - Eredmény-orientált szemlélet - Kiváló kommunikációs készség - Felhasználó szintű számítógépes isme.

    Szakeladó

    Budapest
    Feladatok: - Aktív vevőkiszolgálás, szaktanácsadás az áruház egész területén, de kiemelten a szaniter és csempe osztályon - Szolgáltatásaink, szortimentünk, kiegészítő termékeink biztos ismerete, aktív ajánlása - Vevőközpontú és megoldás-orientált értékesítés Elvárásaink: -.
  • Baumax Magyarország ZRt. - Állás, munka

    Üzletkötő projekttanácsadó

    Regionális
    Potenciális ügyfelek aktív megkeresése.Új üzleti és beruházási lehetőségek felkutatása.Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel.Egyedi árajánlatok készítése.Építőipari projektek végigkövetése, az ajánlattételtől a megvalósulásig.Versenytársak, építőipari trendek...

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Keresés finomítása

Szűkítés fizetés szerint

Szűkítés cégnév szerint

  • bauMax Magyarország ZRt.

Szűkítés orientáció szerint

Szűkítés terület szerint

Szűkítés végzettség szerint

Szűkítés nyelv szerint

Szűkítés foglalkoztatás jellege szerint

Szűkítés pozíciószint szerint