Kisvállalati banki tanácsadó

Bónusz

Profession Services

Budapest, III. kerület

Dinamikusabban fejlődő univerzális banki ügyfelünk részére keresünk kollégát

pozícióba.

Amennyiben szereted a személyes kapcsolattartást, jó kommunikációs készséggel rendelkezel és bankfióki tapasztalatod is van kisvállalati ügyfélkörrel, jelentkezz!

Amit a cég nyújt:

  • Alapbéren felüli teljesítményarányos bónusz
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok:

  • A bankfiók vonzáskörzetébe tartozó kisvállalati ügyfelek akvizíciója
  • Banki termékek értékesítése a kisvállalati ügyfélkör számára, az ügyfél komplex kiszolgálásának menedzselése
  • Monitoring, ügyfélminősítés előkészítése
  • Kisvállalati ügyfelek és azok lakossági tulajdonosainak, vezetőinek portfolió szintű kezelése, személyes kiszolgálása
  • Kapcsolattartás egyéb banki területekkel
  • Visszajelzés a piacról: konkurenciáról, ügyféligényekről

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Mikro -és kisvállalati ügyfélkörben szerzett értékesítői tapasztalat
  • Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Értékesítői véna
  • Dinamikus, talpraesett személyiség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Banki értékesítés

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.