Csomagolástervező mérnök

Profession Services

Dabas

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop

Miért érdemes minket választani?

  • Támogatjuk bejárásodat, de budapesti kollégák számára céges buszjárat is indul
  • Lehetőséged lesz a betanulásod követően heti 2 nap home office-ra, a munkaidődet pedig rugalmasan kezeljük.
  • Az ötleteid sem a kukában végzik, sőt, örülünk neki! Együttes erővel fogunk dolgozni a megvalósításában!
  • Tréningekben és képzésekben sem lesz hiányod, hogy a munkádat a lehető legszínvonalasabban tudd végezni!
  • Nálunk fixen ingyen ihatod a kávét
  • Természetesen céges mobiltelefonnal és laptoppal is ellátunk.
  • Az alapbéreden kívül számíthatsz cafeteriára és dolgozói kedvezményekre, melyet bármikor igénybe vehetsz!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Göngyöleg menedzsmenthez tartozó folyamatok fejlesztése, kidolgozása (beszállítói, félkész, vevői egy- és többutas csomagolások)
  • Vevői és törvényi előírásoknak megfelelő új termékcsomagolás tervezés
  • A meglevő termékek csomagolásfejlesztésének optimalizálása
  • A termékcsomagolásra vonatkozó műszaki költségszámítások végrehajtása
  • Csomagolási utasítások készítése, oktatása és felülvizsgálata
  • Csomagolás adatbázis kialakítása és napra készen tartása
  • Csomagolás technológiai cégekkel kapcsolattartás
  • Csomagolásból eredő reklamációk kezelése, véleményezése

Te vagy a győztes, ha:

  • Minimum középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Szereztél már legalább 1 év  tapasztalatot csomagolástervező-, vagy logisztikai mérnökként
  • Felhasználói szinten ismered már valamely vállalatirányítási rendszert (pl. SAP, IFS)
  • Folyékonyan beszélsz angolul
  • Magabiztosan műveled az MS Office művészetét, különösen az MS Excel-t
  • Otthonosan mozogsz a tervező programok világában (pl. Autocad).

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Termeléstervező/Gyártástervező
Dabas